Conor McGregor aresztowany! Kolejna gwiazda UFC zatrzymana!

Conor McGregor (22-6) po Jorge Masvidalu (35-16) jest kolejnym gwiazdorem spod szyldu UFC, który został zatrzymany przez policję w przeciągu ostatniego tygodnia. O całym zajściu poinformowała Irlandzka gazeta „Independent”. Według doniesień Irlandczyk został zatrzymany w Dublinie za zbyt szybką jazdę samochodem i stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze.

 

Według informacji „The Notorious” był w drodze na siłownię gdy został zatrzymany za stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze. Były mistrz dwóch kategorii wagowych, musiał poddać się testom na obecność alkoholu i narkotyków w jego organizmie, które ostatecznie niczego nie wykazały. Oprócz samego aresztowania McGregorowi został zarekwirowany samochód, którym się poruszał, czyli warty prawie 200 tysięcy dolarów Bentley. Ostatecznie po usłyszeniu zarzutów gwiazdor został wypuszczony na wolność za kaucją, a jego Bentley zwrócony. W następnym miesiącu ma zgłosić się na rozprawę, a grozi mu kara grzywny do 4 tysięcy euro, pół roku więzienia lub obie te kary.

 

To nie pierwszy konflikt z prawem w karierze McGregora. W 2018 roku był oskarżony o napaść seksualną oraz skazany za rzucenie wózkiem w okno autobusu przed galą UFC 223, w wyniku czego kilka osób zostało rannych. Do tego, w 2019 roku uderzył starszego mężczyznę w barze, gdyż nie posmakowała mu whiskey Irlandczyka.

Dodaj komentarz