Cody Garbrandt vs. Raphael Assuncao w planach na galę 6 czerwca

Według doniesień starcie pomiędzy byłym mistrzem kategorii koguciej UFC Codym Garbrandtem i Raphaelem Asssuncao planowane jest na gale, która ma się odbyć 6 czerwca.

Jak podaje portal MMAfighting starcie jest upatrywane na czerwcową galę, która ma odbyć się 6 czerwca. Aktualnie wszystko, jednak jest niepewne, ponieważ federacja ciągle planuje swój plan działania po wznowieniu organizacji wydarzeń. UFC było zmuszone do przełożenia lub odwołania kilku eventów i teraz jest w trakcie opracowywania nowego kalendarza.

https://www.instagram.com/p/B_aUrZWBQYe/?utm_source=ig_web_copy_link

Początkowo obaj Panowie mieli zmierzyć się na UFC on ESPN 8: Ngannou vs. Rozenstruik 28 marca, jednak Garbrant był zmuszony zrezygnować ze starcia z powodu problemu z nerkami, a finalnie całe wydarzenie zostało anulowane ze względu na panującą epidemię. Cody planuje powrócić na zwycięską ścieżkę po dwóch porażkach z T.J Dillashaw’em i ostatniej z Pedro Munhoz’em. Assuncao podobnie jak jego niedoszły przeciwnik posiada passę porażek. Jego dwa ostatnie starcia skończyły się przegraną z Moraes’em i Sanhagen’em.

Pozostało nam czekać na ponowne zestawienie ze sobą zawodników i oficjalną informację o kolejnych galach UFC.

Dodaj komentarz