„Chce walki z Cormierem”- Stipe Miocic gotowy na trylogie z Danielem Cormierem!

Stipe Miocic zaprzecza spekulacją jakoby unikał walki z Cormierem. Chorwat opublikował na swoim twitterze wpis w którym zapewnia, że gdy tylko jego klub zostanie otwarty, rozpocznie przygotowania do walki.

W ostatnim czasie Daniel Cormier bardzo aktywnie wyzywa aktualnego mistrza kategorii ciężkiej do walki. Chorwat poinformował, że na ten moment nie skupia się na walkach lecz zamierza pomóc ludziom dotkniętym epidemią COVID 19.

Ta decyzja spotkała się z dużą dezaprobatą ze strony prezydenta UFC Dany White’a, który zasugerował, że jeżeli Stipe nie stawi się na pojedynek z Cormierem, zostanie pozbawiony pasa:

„Widziałem ostatnio wywiad ze Stipe, w którym powiedział:„ Na świecie dzieją się teraz ważniejsze rzeczy, walki będzie zawsze można stoczyć później”. To nieprawda. „Biznes walk nie będzie tutaj wiecznie. Gdy jesteś profesjonalnym sportowcem, masz bardzo krótki czas. Mam więc nadzieję, że wkrótce uda nam się doprowadzić do ponownej walki Stipe z Cormierem i rozkręcić dywizję wagi ciężkiej.”

Stipe Miocic opublikował wpis na swoim twitterze, w którym zapewnił, że nigdy nie uciekał od walki z Cormierem i gdy tylko kluby MMA zostaną otwarte, rozpocznie przygotowania do walki:

Chcę walczyć z DC. Ta część rywalizacji się wydarzy. Dam ludziom to, co chcą zobaczyć. Moi menadżerowie pracują nad datami z UFC. Teraz robię to, co gubernator sugeruje i czekam jako pierwszy na kolejne wytyczne. Nie mogę sam kontrolować globalnej pandemii.”

„Mój główny trener nie może otworzyć teraz klubu, bo prawo mu na to nie pozwala. Nie robię więcej niż to, do czego mam prawo. Ohio jest pod obostrzeniami do 29 maja. Kiedy kluby zostaną otwarte, to wtedy zaczniemy obóz przygotowawczy. Łatwe i proste. Nigdy nie uciekałem od żadnej walki. Nigdy nie odrzuciłem żadnego pojedynku i nie zamierzam odrzucać.”

Dodaj komentarz