Charles Oliveira- „Walka Khabiba z Fergusonem nigdy się nie wydarzy”

Jak wiadomo organizacja UFC, aż pięć razy próbowała doprowadzić do walki Khabiba z Fergusonem. Niestety ani razu się to nie udało. Zawodnicy 4-ktornie musieli wycofać się z walki ze względu na kontuzję, a tym razem przeszkodziła w tym szerząca się epidemia COVID 19.

Na temat tego pojedynku w wywiadzie dla MMAfighting wypowiedział się jeden z najlepszych zawodników wagi lekkiej na świecie- Charles Oliveira:

„Myślę, że walka Khabiba z Fergusonem nigdy się nie wydarzy. Coś zawsze się dzieje, tym razem był to coronawirus.

Oliveira wypowiedział się także na temat planowanej na 9 maja walki o tymczasowy pas wagi lekkiej między Tony Fergusonem, a Justinem Gaethjim:

„Tony jest w bardzo dobrym momencie swojej kariery. Pokonuje wszystkich i ma niepowtarzalny styl. Myślę, że dla Justina będzie to bardzo trudna walka, ponieważ Tony trenował, aby walczyć z mistrzem, a Gaethje nie trenował wcale”

Oliveira wypowiedział się o swojej przyszłości, oraz rywalu z którym chciałby zawalczyć:

„Wygląda na to, że Porier będzie walczył z tym chudym facetem Danem Hookerem, więc pozostaje tylko Conor, Cerrone i Felder. Ponieważ Cerrone był jedną z ostatnich walk jaką przegrałem mógłbym z nim stoczyć rewanż. Niedawno wyzwałem też McGregora więc kto wie. Zobaczymy.”

 

Dodaj komentarz