Canelo Alvarez klasykiem wyjaśnia menadżera Usmana

Aliemu Abdelazizowi – menadżerowi mistrza wagi półśredniej UFC, nie spodobały się ostatnie wypowiedzi Meksykanina na temat potencjalnej walki zawodników.

 

– Nigdy nie mów nigdy, ale moja przyszłość jest inna – powiedział Meksykanin, zapytany w rozmowie z TMZ o bokserski bój z Nigeryjskim Koszmarem. – Nie teraz. Teraz skupiam się w pełni na zbudowaniu dziedzictwa, ale nigdy nie wiadomo.

Egipski menadżer, w dość ostry sposób ustosunkował się do słów Meksykanina.

– Canelo jest totalnym cykorem – obwieścił wtorkowym wieczorem na Twitterze Abdelaziz. – Bije się z gośćmi, którzy mają po 5 tys. obserwujących na Instagramie. Ci goście nigdy nie pomogą mu w budowie jakiegokolwiek dziedzictwa. Rozumiem jednak, dlaczego nie chce przegrać z kimś takim jak Kamaru Usman. Styl cykora – nie ma ryzyka, nie ma nagrody.

Canelo podsumował to klasykiem, znanym wszystkim w środowisku sportów walki.

 

– Kto to, kurwa, jest? – napisał Saul.

 

 

Ali Abdealziz nie mógł zostawić na nim suchej nikt i odpowiedział.

– Wiesz dobrze, kim jestem – napisał. – Wiesz, jaka jest różnica między tobą i Kamaru Usmanem? Migasz się od walki z GGG przez dwa lata, a Kamaru bił się w UFC ze wszystkimi, których rzucili naprzeciwko niego. I tak jestem dla ciebie bardzo miły, bo jest ramadan.

Czy dojdzie do takiego zestawienia na zasad bokserskich? Canelo Alvarez jak widzimy jest przeciwny, ale w dzisiejszych czasach, gdzie pieniądze odgrywają kluczową rolę, wszystko jest możliwe. Zestawienia zawodników MMA z pięściarzami nie są nam obce.

Dodaj komentarz