Były zawodnik UFC nokautuje w swoim debiutanckim pojedynku bokserskim!

Były zawodnik UFC nokautuje w swoim debiutanckim pojedynku bokserskim!

Greg Hardy (7-5, 1 N/C), bo on niego chodzi, jest byłym zawodnikiem UFC i byłym zawodnikiem futbolu amerykańskiego. Po zwolnieniu z największej organizacji MMA na świecie spróbował on swoich sił w pięściarstwie, gdzie wygrał swój pierwszy pojedynek przed czasem.

Greg Hardy zadebiutował w nocy formule bokserskiej, a jego rywalem był Michael Cook. Pojedynek nie należał do najbardziej technicznych, a finalnie zwyciężył go „Książe wojny” przez nokaut w drugiej rundzie. Był to jego pierwszy pojedynek od ostatniej porażki ze Sergeyem Spivakiem (15-3) na UFC 272 przez TKO. Całe nagranie nokautu Amerykanina możecie obejrzeć poniżej:

Hardy wcześniej toczył swoje starcia w dywizji ciężkiej UFC, gdzie mierzył się z naprawdę mocnymi nazwiskami takimi jak: Alexander Volkov (35-10), Marcin Tybura (23-7), Tai Tuivasa (14-4) czy wcześniej wspomniany Sergey Spivak. Aktualnie jest on zakontraktowanym zawodnikiem federacji walk na gołe pięści – Bare Knuckle FC, lecz data jego debiutu nie została jeszcze podana. Był to jego pierwszy pojedynek od ostatniej porażki ze wcześniej już wspomnianym Spivakiem na UFC 272.

Dodaj komentarz