Były zawodnik KSW Aleksandar Ilić zmierzy się z bardzo doświadczonym Polakiem na gali BRAVE 69 w Serbii

Były zawodnik KSW a także weteran polskiej sceny sportów walki, zmierzą się ze sobą na gali w Serbii.

Jednym z kierunków, które przez najbliższe pół roku odwiedzi bahrajńska organizacja BRAVE będzie Serbia. Już 18 lutego w Belgradzie, odbędzie się gala BRAVE CF 69.W dzisiejsze popołudnie, bałkańskie media poinformowały o nowym przeciwniku dla ogłoszonego już wcześniej Aleksandara Ilicia (14-5). Zamiast doświadczonego Brazylijczyka, do klatki w Belgradzie wejdzie równie duży weteran – Marcin Naruszczka (23-12-2). Taką wiadomość, przekazał nam w swoich mediach społecznościowych serbski portal Triangle TV.


„Joker” po odejściu z KSW w 2021 roku, związał się kontraktem z konkurencyjną organizacją OKTAGON MMA, gdzie w debiucie przegrał z Karlosem Vemolą (33-6). Po drodze zaliczył jeszcze występ w rosyjskiej federacji RCC, a już w lutym zawalczy przed własną publicznością na gali BRAVE.

Marcina Naruszczkę ostatni raz mieliśmy okazję oglądać podczas gali FEN 40 w Ostródzie, gdzie musiał uznać wyższość Piotra Kuberskiego (10-1). Polak to bez wątpienia jeden z największych weteranów w naszym kraju, w przeszłości walczył między innymi dla takich organizacji jak np. OKTAGON MMA, FEN czy KSW.

Dodaj komentarz