Były zawodnik KSW – Aleksandar Ilić rzucił wyzwanie czeskiej legendzie! Walka już za miesiąc?

Wygląda na to, że temat „Jokera” w federacji KSW jest już definitywnie zamknięty. Serb najprawdopodobniej stoczy pojedynek w innej organizacji.

Aleksandar Ilić (13-4) zapisał się w pamięci polskich kibiców z racji swojego efektownego stylu walki i nietuzinkowych nokautów. Nic więc dziwnego, że wielu niecierpliwie oczekiwało na jego powrót do polskiej federacji, mimo, że po swojej walce na KSW 60 zamieścił on wpis w którym poinformował, że nie dogadał się z właścicielami i nie przedłuży kontraktu z polską organizacją. Wiemy już jednak, jaka czeka go najbliższa przyszłość.

Kilka dni temu, czesko-słowacki organizator OKTAGON MMA, opublikował w swoich mediach społecznościowych krótki film, na którym sam „Joker” wyraża chęć wzięcia udziału w wydarzeniu tejże federacji, oraz doraźnie nawołuje o walkę z byłym mistrzem kategorii średniej  – Karlosem Vemolą (32-6).

Sprawa szybko nabrała tempa i wygląda na to, że ta walka rzeczywiście dojdzie do skutku. Jak można zauważyć na oficjalnym instagramie organizacji – rozpoczęła ona wstępną reklamę tego zestawienia i można by rzecz – nieoficjalnie potwierdziła.

https://www.instagram.com/p/CfBynWMsBNi/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Czy bałkański Joker zatrzyma Karlosa Vemole w drodze po pas mistrzowski? OKTAGON 34 to będzie świetna gala na praskiej Štvanicy”

https://www.instagram.com/p/CfEOk5QMgA4/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Jeśli wszystko okaże się prawdą, to do starcia tych dwóch świetnych zawodników dojdzie szybciej niż można się było spodziewać, bowiem gala OKTAGON 34 odbędzie się 23 lipca. Wcześniej, potwierdzono już między innymi występ: Mateusza Legierskiego, Dawida Karety czy Hatefa Moeila.

Dodaj komentarz