Były rywal „Pudziana” zawodnikiem Prime Show MMA! Skrzyżuje rękawice z Don Kasjo?

W niedzielę federacja, której twarzą jest Kasjusz Życiński ogłosiła angaż nowego zawodnika, dobrze znanego polskim fanom „Bombardiera”.

Sympatyczny Senegalczyk, który wywodzi się z senegalskich zapasów dał się poznać polskim kibicom walką z Mariuszem Pudzianowskim (16-7). Pojedynek cieszył się ogromnym zainteresowaniem, mimo iż to Polak był uważany za faworyta to fani liczyli na mocną i wyrównaną potyczkę. Klatka jednak szybko zweryfikowała umiejętności „Bombardiera”, przegrał bowiem przez ciężki nokaut w zaledwie 18 sekundzie walki!

Porażka w takim stylu spowodowała, iż włodarze KSW  nie zdecydowali się na przedłużenie z nim kontraktu. „Bombardier” jednak nadal cieszy się zainteresowaniem polskich fanów i Prime Show MMA postanowiło z tego skorzystać. Atmosferę podgrzewa, fakt iż sam Don Kasjo wyrażał kilkukrotnie chęć stoczenia pojedynku bokserskiego z blisko 150-kilogramowym gigantem z Afryki. Czy dojdzie do niego już na 2 gali PRIME SHOW MMA? Nie można tego wykluczyć, polski rynek freak fightów przyzwyczaił nas do tego, że w tym świecie wszystko jest możliwe.

Jak zapatrujecie się na ten ewentualny pojedynek? Zwyciężą doświadczenie i umiejętności Kasjusza czy jednak ogromna masa byłego rywala „Pudziana”?

Dodaj komentarz