Były mistrz Fame MMA z szczerym wyznaniem

Jakub Flas (3-0), znany szerzej jako ”Kubańczyk” postanowił podzielić się ze swoimi fanami niepokojącymi wieściami odnośnie swojego stanu zdrowia.

Były mistrz Fame MMA oraz popularny raper wyznał na swoich mediach społecznościowych, że zmaga się nałogiem, która jest dla niego bardzo trudny do wyjścia.
”Kubańczyk” w MMA zadebiutował w czerwcu 2019 roku, od tamtej pory zawodnik zdołał osiągnąć bilans trzech zwycięstw i zeru porażek. Po raz ostatni mogliśmy zobaczyć go w oktagonie w 2021 roku na gali Fame MMA 9.
Oto co napisał w social mediach Jakub:

„Moje ciśnienie pokazało wynik jak zamknięty licznik w mojej e39. Usłyszałem, że więcej szans nie dostanę i pierwsze co muszę zrobić to zerwać z nałogiem, jakim od wielu lat jest u mnie ganja. Próbowałem wiele razy, ale detoks trwał 2/3 dni. Chciałbym jak Wy potrafić zapalić przy weekendzie, zamiast jarać dwie paczki cali dziennie, lecz nie potrafię. Mimo tego, że zarobiłem bardzo dużo pieniędzy i wydaliśmy jeden z największych hitów w Polsce, cały czas byłem nieszczęśliwy, co pogłębiało moją depresję. Nie chciałem palić, a mimo to kręciłem następne gibony”

Dodaj komentarz