Były mistrz Cage Warriors w wadze lekkiej rywalem Michała Figlaka na gali numer 141

Przed niezwykle trudnym zadaniem stanie reprezentant Polski podczas lipcowej gali Cage Warriors 141. Federacja opublikowała właśnie oficjalne zestawienie.

Występ Michała Figlaka (7-0) podczas Cage Warriors 141, został zapowiedziany już jakiś miesiąc temu, jednakże do tej pory nie wiedzieliśmy nic o jego rywalu. Wczoraj, brytyjska organizacja poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że rywalem Polaka będzie niezwykle mocny i doświadczony Agy Sardari (15-3).

https://www.instagram.com/p/Ce0uadMjePT/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Urodzony i mieszkający w Holandii Pers, to były mistrz kategorii lekkiej federacji Cage Warriors, zdobywając pas w walce z Jackiem Grantem (18-7) na gali o numerze 119, a następnie broniąc go przeciwko znanemu z występów w KSW Donovanowi Desmae (15-7) dwie gale później. Trofeum stracił na rzecz Joe McColgana (8-3-1), który poddał go w trzeciej rundzie.

Figlak mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii i trenuje w klubie Trojan Free Fighters. Odkąd w 2017 roku zadebiutował w federacji Cage Warriors, stoczył dla niej łącznie 7 pojedynków, ze wszystkich wychodząc jako zwycięzca. Starcie z mocnym i doświadczonym Persem, może być dla niego przepustką do pojedynku o pas mistrzowski wagi lekkiej, który obecnie jest bez właściciela i wyłoni go dopiero starcie Kyle’a Driscolla (13-3) i George’a Hardwicka (9-1) do którego również dojdzie na Cage Warriors 141.

Dodaj komentarz