Brett Okamoto: „Według moich źródeł, Francis Ngannou oficjalnie zgodził się na swoją walkę z Jairzinho Rozenstruik na UFC 249”

Starcie pomiędzy Francisem Ngannou (14-3) a Jairzinho Rozenstruikiem (10-0) zostało zaplanowane na 9-tego maja, na galę UFC 249.

Pojedynek na szczycie kategorii ciężkiej, miał być min evenem gali UFC on ESPN 8 w Ohio, która była planowana na 28 marca.

Według dziennikarza ESPN Bretta Okamoto, który za pośrednictwem twittera przekazał informacje, że Francuz zgodził się już na pojedynek z niepokonany „Bigi Boy”

„Według moich źródeł,@francis_ngannou oficjalnie zgodził się na swoją walkę z Jairzinho Rozenstruik na UFC 249 9 maja. Ngannou nigdy nie „wyszedł” z walki, ale formalnie zgodził się na to dzisiaj. Więc jest on podpisany.”

„The Predator”, były pretendent do pasa mistrzowskiego, znajduje się obecnie na fali trzech zwycięstw. Pokonywał kolejno Curtisa Blaydesa, Caina Velasqeza i Juniora dos Santosa, każdy z tych pojedynków „The Predator” wygrał przez TKO w 1 rundach.

Rywal Francuza Jairzinho Rozenstruik, dla UFC stoczył już 4 pojedynki. Wszystkie pojedynki kończył przed czasem. Największym skalpem „Bigi Boya”, jest ostatnia wygrana z Alistarem Overeemem. Pojedynek zakończył przez TKO w 5 rundzie, kończąc go w ostatnich sekundach pojedynku.

Źródło: Twitter, Brett Okamoto

 

 

Dodaj komentarz