BRAVE zawita do Niemiec! Trzy gale w trzech miastach do końca roku

BRAVE zawita do Niemiec! Bahrajńska federacja poinformowała o tym na swoich mediach społecznościowych, podając również oficjalne terminy.

Rozwijająca się w niespodziewanym tempie organizacja z Bliskiego Wschodu, nawiązała bliską współpracę z National Fighting Championship – niemiecką federacją MMA, zrzeszająca głównie lokalnych zawodników. Owocem tej współpracy jest zorganizowanie w tym roku trzech gal spod szyldu BRAVE na terenie Niemiec, które odbędą się kolejno: 6. sierpnia w Bonn, 8. października w Monachium oraz 17. grudnia w Düsseldorfie.

Dla właścicieli z Bahrajnu, będzie to debiut na niemieckiej ziemi, mimo że wcześniej ich wydarzenia odbywały się w wielu miejscach na świecie, m.in. w RPA, we Włoszech, a nawet w Polsce (BRAVE 54, 24.09.2021, Konin)

Jak na razie, nie ogłoszono jeszcze żadnego starcia ani też nie potwierdzono żadnego nazwiska na którąkolwiek z tych trzech gal, jednakże uwzględniając współpracę z NFC, oraz to że federacja BRAVE lubi angażować lokalnych zawodników w miejscu, w którym organizują galę, to na pewno możemy spodziewać się wielu nazwisk z niemieckiego rynku. 

Najbliższe ich wydarzenie, odbędzie się już 30. kwietnia w Korei Południowej, gdzie poza oczywiście sporą ilością Koreańczyków, będziemy mogli zobaczyć w akcji dwóch naszych reprezentantów – Macieja Gierszewskiego (8-6) i Marcina Bandela (20-7-1).

Dodaj komentarz