Borys Mańkowski zdradza kiedy zawalczy z Mateuszem Gamrotem!

Borys Mańkowski już 11 lipca zawalczy na KSW 53 w walce, która od miesięcy rozpala kibiców i budzi ogromne emocje. Przeciwnikiem „Tasmańskiego Diabła” będzie Marcin Wrzosek, a walka odbędzie się w limicie kategorii lekkiej. Pomimo tego, że będzie to nowa kategoria wagowa dla Borysa, który dotychczas toczył boje w dywizji półśredniej, zapewnia on że nie będzie miał problemów z wypełnieniem limitu kategorii do 70,300 kg!

Dzisiaj na kanale Youtube Borysa Mańkowskiego pojawił się film, w którym sam zainteresowany odpowiedział na pytania od swoich wspierających. Jednym z nich było pytanie o potencjalną walkę ze swoim przyjacielem, Mateuszem Gamrotem!

– Co jeśli w następnej walce będą chcieli was zestawić z Gamerem?

„Nigdy nie chciałbym, żeby doszło do takiej sytuacji, żebyśmy kiedykolwiek stoczyli walkę. Dlatego, że wiadomo to się mówi sport jest sportem. Ale to tak ku*wa nie jest w szczególności, że okładamy się po ryjach. Poza tym to nie jest taki jak rzucanie do kosza czy cokolwiek innego. Dla mnie MMA jak i inne sporty walki odbywają się na innych zasadach (…) Bycie sportowcem sportów walki oznacza bycie wojownikiem, co związane jest z graniem na emocjach, różnymi elementami związanymi z osobowością, charakterem. W momencie, gdy dochodzi do rywalizacji z Twoim przyjacielem, to taka walka może popsuć wasze stosunki na długie lata. Gdzieś w środku pozostałby ból i dziwna atmosfera wisząca w powietrzu do końca naszej znajomości”

Chwile później Borys dał jednak światełko nadziei na takie starcie!

„Kiedyś z Gamerem rozmawialiśmy i faktycznie na to bym się pisał, że na koniec kariery byśmy zrobili taką walkę, na którą by czekali wszyscy. Byśmy skasowali za nią tyle, że nie byłoby dziwnej atmosfery w powietrzu, tylko wszystko by było ok bo wszyscy byśmy byli razem szczęśliwi. Zarobilibyśmy tyle kasy, że moglibyśmy spełnić różne przyjemności dla siebie i bliskich, które mogłyby też ustawić nasze życie. Tylko wtedy można by było się na to pisać, ponieważ byłoby z tego więcej dobrego, niż złego!”

Co sądzicie o potencjalnej walce dwóch przyjaciół na zakończenie sportowych karier ?

Dodaj komentarz