Bezpłatna transmisja w internecie, w akcji wielkie młode talenty polskiego MMA – Wieczór Walk 6 już w sobotę!

Trudności związane z pandemią koronawirusa nie przeszkodziły „Wieczorowi Walk” – małej organizacji skupiającej się głównie na promowaniu najzdolniejszych polskich amatorów oraz początkujących zawodowców, w zorganizowaniu kolejnej edycji swojego wydarzenia. Wszystko po to, by dać młodym sportowcom szansę na rozwój i podnoszenie umiejętności.

25 lipca zobaczymy w klatce najmłodsze pokolenia polskiego MMA. Zobaczymy zawodniczki i zawodników, o których już teraz mówi się, że mogą stanowić przyszłość tej dyscypliny w Polsce. Część z nich zmierzy się ze sobą w walkach, których stawką będą amatorskie pasy mistrzowskie. Organizacja zadbała o to, by galę mógł bezpłatnie obejrzeć każdy fan sportów walki. Link do transmisji znajduje się poniżej:

Rozpoczęcie gali w sobotę (25 lipca) o godz. 19.00.

Wspieraj lokalne MMA!

Z powodu pandemii możliwości finansowe organizacji znacząco się ograniczyły. Mimo to stara się ona tworzyć kolejne wydarzenia. Na stronie internetowej Wieczoru Walk została uruchomiana możliwość finansowego wsparcia organizacji, a co za tym idzie również młodych sportowców, bo 20% wszystkich wpłat zostanie przeznaczone na specjalne premie dla amatorów. W ramach przygotowanych pakietów, fani, a w zasadzie patroni gali, mogą liczyć na wiele pamiątek, takich jak: rękawice, koszulki, czy plakaty z podpisami zawodników, a nawet możliwość zostanie patronem wybranego pojedynku. Szczegóły na www.wieczorwalk.pl

#wspieramlokalnemma

Stowarzyszenia MMA Polska patronem merytorycznym wydarzenia

Partnerem merytorycznym sobotniego wydarzenia zostało Stowarzyszenie MMA Polska, którego głównym celem jest tworzenie profesjonalnej przestrzeni do rozwoju amatorskiego MMA i scalanie sportowego środowiska. Współpraca i wsparcie stowarzyszenia przyczyni się do jeszcze większej profesjonalizacji gali i zapewnienia młodym sportowcom najwyższego poziomu opieki. Gościem specjalnym podczas sobotniego wydarzenia będzie prezes MMA Polska oraz współwłaściciel organizacji KSW, Martin Lewandowski.

Więcej o Stowarzyszeniu MMA Polska, jego misji, strukturze i tworzących je ludziach, dowiecie się odwiedzając stronę: www.mmapoland.org

O organizacji

„Wieczór Walk” tworzy swoje eventy od 3 lat, starając się małymi krokami rozwijać z każdą edycją. Cele organizacji od samego początku są niezmienne:

– promocja i dawanie możliwości rozwoju młodym sportowcom
– promocja MMA w czysto sportowej postaci
– współpraca ze wszystkimi lokalnymi klubami i łączenie sportowego środowiska

Organizacja chce być miejscem, gdzie swoje pierwsze kroki stawiają przyszli mistrzowie, dlatego poza walkami zawodowymi, bardzo mocno angażuje się w rozwój amatorskiego MMA. W trakcie pięciu edycji, wypracowano rzetelne rankingi w kilku kategoriach, a podczas najbliższej zostaną wyłonieni pierwsi amatorscy mistrzowie „Wieczoru Walk”. W planach są rankingi i pasy w kolejnych dywizjach. Walki amatorskie na naszych galach odbywają się na zasadach największej amatorskiej organizacji na świecie: IMMAF. Dbamy też o profesjonalizm i wysokie standardy opieki nad młodymi sportowcami. Gale tworzone są we współpracy ze Stowarzyszeniem MMA Polska i Polskim Stowarzyszeniem Cutmanów.

Karta walk:

Walka wieczoru (walka zawodowa 3×5 min):
(65,8 kg) – Robert Ruchała (Grappling Kraków) vs Paweł Szumlas (DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała)

Walki o amatorskie pasy Wieczoru Walk (walki amatorskie 3×3 min)
(65,8 kg) – Maciej Rębacz (Kotwica MMA Team) vs Sebastian Olszowy (Grappling Kraków)
(61,2 kg) – Eryk Bałasz (Kotwica MMA Team) vs  Michał Musiał (Silesian Cage Club)
(56,7 kg) – Barbara Grabowska (Grappling Kraków) vs Weronika Eszer (Puncher Wrocław)

Pozostałe pojedynki (walki amatorskie 3×3 min)
(68 kg) – Eryk Walecki (DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała) vs Kacper Wróbel (Shark Top Team Łódź)
(73 kg) – Dominik Wydra (Kotwica MMA Team) vs Bogusław Koział (Halny Nowy Sącz)
(65,8 kg) – Klaudia Syguła (Shark Top Team) vs Sara Jóźwiak (Ankos MMA Poznań)
(61,2 kg) – Kamil Szkaradek (Grappling Kraków) vs Adam Jankowski (DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała)
(80 kg) – Bartosz Kowal (WCA Fight Team) vs Krzysztof Matla (DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała)
(65,8 kg) – Roger Irlik (Kotwica MMA Team) vs Krzysztof Lelito (Halny Nowy Sącz)
(61,2 kg) – Daniel Wojańczyk (Olimpus Fight Club) vs Kamil Hadała ( Sarara Team / Kotwica MMA Team)
(70,3 kg) – Kamil Szyndlar (Kotwica MMA Team) vs Maciej Góras (Silesian Cage Club Katowice)
(77,1 kg) – Wiktor Więcek (Kotwica MMA Team) vs Krzysztof Janikowski (DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała)

Dodaj komentarz