Bartek Gładkowicz szykuje się do powortu! Walka dla KSW?

Bartłomiej Gładkowicz (6-0) uczestnik reality-show Polsatu i KSW „Tylko Jeden”, szykuje najlepszą formę do startów. Zapowiedział już zmianę, a zarazem powrót do kategorii średniej. Czy jest to zapowiedź walki dla jednej z największych organizacji w europie?

„Middleweight w natarciu – waga średnia 😈 wieczorna wymiana uprzejmości w stójce z Seweryn Kirschhiebel „Siergiejem” 👊🏻 obaj przygotowujemy się do walk pod koniec wakacji 💪🏼”

Bydgoszczanin po dwóch pojedynkach w kategorii półśredniej, powraca do wagi średniej. Debiut Bartka odbył się na Envio Fight Night 17 w jego rodzinnym mieście. Zawodnik XYZ Fight Academy po ciosach w pierwszej rundzie pokonał Krzysztofa Jankowiaka. Gładkowicz walczył również na galach Slugfest oraz Gali Sportów Walki, której to jest aktualnym posiadaczem pasa kategorii do 77 kg.

Dla „Clark Kent’a” udziału w programie zakończył się bardzo pechowo, zawodnik przegrał walkę z samym sobą, ponieważ przed pojedynkiem z Piotrkiem Walawskim nie zmieścił się w umówionym limicie 81.5 kg, skutkiem czego musiał opuścić program „Tylko Jeden”.

Według informacji jakie udzielił Miłosław Okniński w wywiadzie z FightSport.pl, gala z numerem 54 została przeniesiona o 3 tygodnie. A więc najbliższą gala KSW, może odbyć się 29 sierpnia. Pod koniec kolejnego miesiąca odbywa się również gala FEN 29 w Ostródzie, a dokładnie 22 sierpnia. Zatem jest kilka możliwości, gdzie mógłby zawalczyć Gładkowicz, a Wy, w której federacji byście chcieli zobaczyć Bartka? KSW czy FEN?

Dodaj komentarz