Babilon MMA odkrywa karty – Piotr Przepiórka na karcie walk Babilon MMA 14

Do gali Babilon MMA 14 pozostało niespełna 3 tygodnie, organizacja pełną parą rusza z promocją wydarzenia oraz bohaterów których będziemy mogli podziwiać w walce już 26 czerwca. Kolejnym bohaterem eventu będzie, trenujący na co dzień w RTK Radom Piotr Przepiórka (4-4).

„Pepis” swój zawodowy debiut zaliczył na GFT-Gliwice Fighting Tournament w 2011 roku, gdzie pokonał Szymona Walaszka przez duszenie. Kolejny zawodowy pojedynek stoczył dla organizacji Babilon MMA, był to powrót do startów po 7 latach, powrót okazał się nieudany, ponieważ lepszy tego wieczoru okazał się Adam Biegański. Piotrek Przepiórka przeplata wygrane z porażkami, miał okazję pokazać się na galach m.in Armii Fight Night czy TFL. W karierze wygrał cztery pojedynki, z czego aż w trzech pojedynkach poddawał rywali swoją ulubioną techniką, duszeniem zza pleców.

 

Przepiórka dla organizacji Tomasza Babilońskiego stoczył łącznie 3 pojedynki, jego bilans to jedna wygrana oraz dwie porażki. Na Babilon MMA miał okazję mierzyć się z mocnymi przeciwnikami jak Adam Biegański czy znanym z występów w federacji KSW, Łukaszem Rajewskim. W swoim ostatnim pojedynku na gali Babilon MMA 13 w Łomży pokonał Marcina Zarębę jednogłośną decyzją sędziów. Jak na razie organizacja nie zdradza kto może być rywalem „Pepisa” na gali z numerem 14, Piotrek wyzwań się na pewno nie boi więc możemy liczyć na bardzo mocne zestawienie.

Gala Babilon MMA 14: Live in Studio już 26 czerwca. Galę będzie można obejrzeć na sportowych kanałach Polsatu, oraz w otwartym kanale Super Polsat.

Dodaj komentarz