Babilon MMA 34. Znamy 7 zestawień: Kacprzak- Mendlewski o pas, powrót „Pitbulla” Abdulkadirova, mocna walka Lotta-Marczuk

Organizacja Babilon MMA odsłoniła niemal wszystkie karty przed planowaną na 27 stycznia galą Babilon MMA 34 w Żyrardowie. W walce wieczoru Piotr Kacprzak (8-3) będzie bronił mistrzowskiego pasa przed Krzysztofem Mendlewskim (5-2). Wcześniej w klatce zamelduje się wznawiający zawodową karierę Polak czeczeńskiego pochodzenia Said-Magomed Abdulkadirov (7-1), którego sprawdzi brazylijski weteran Jose „Zezao Trator” Gomes (41-16-1). Bilety na Babilon MMA 34 dostępne w serwisie Eventim. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

Na styczniowej gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie wystąpi także nieobliczalny Hubert Lotta (3-3), który zmierzy się z efektownie walczącym i niepokonanym Rafałem Marczukiem (2-0). Wcześniej w klatce zamelduje się zwycięzca „Carpathian Warriors 10: Road to Babilon” – Patryk Ożóg (1-0), przetestuje go weteran Adam Łazowski (2-7). Kibice zobaczą również ciekawy pojedynek z gatunku 50-50 pomiędzy chcącym zmazać plamę z zawodowego debiutu Bartłomiejem „Biołym” Nowakiem (0-1) a miejscowym bohaterem Arkadiuszem Kolusem (debiut). Który z nich sięgnie po pierwsze zawodowe zwycięstwo?

– Ambicją Babilon MMA jest bycie siłą numer 2 w Polsce. Kluczem do tego jest regularność i właściwy matchmaking. Istniejemy od 5 lat i zrobiliśmy w tym czasie 33 gale transmitowane w telewizji Polsat. Fani MMA chwalą sobie to, że można u nas oglądać wyrównane sportowe zestawienia, a często trafiają się prawdziwe perełki, które otrzymują szansę pokazania się szerszej publiczności i wybicia do największych światowych organizacji. To oczywiste, że nie rywalizujemy z KSW, które jest na rynku od prawie 20 lat i dysponuje zupełnie innym budżetem. My chcemy otwierać zawodnikom drzwi do wielkich karier i dawać kibicom wielkie sportowe emocje – podkreśla promotor Tomasz Babiloński.

Karta walk gali Babilon MMA 34:
Walka wieczoru
5 x 5 min – 66 kg: Piotr Kacprzak (8-3) vs Krzysztof Mendlewski (5-2)
Walki zawodowe
3 x 5 min – 77 kg: Said „Pitbull” Abdulkadirov (7-1) vs Jose „Zezao Trator” Gomes
(41-16-1)
3 x 5 min – 66 kg: Hubert Lotta (3-3) vs Rafał Marczuk (2-0)
3 x 5 min – 77 kg: Bartłomiej „Bioły” Nowak (0-1) vs Arkadiusz Kolus (debiut)
3 x 5 min – 66 kg: Patryk Ożóg (1-0) vs Adam Łazowski (2-7)
3 x 5 min – 66 kg: Marcin Frycz (0-1) vs Łukasz Grądzki (1-1)
Walki semi-pro
3 x 3 min – 77 kg: Łukasz Wardak vs Michał Wnętrzak

Dodaj komentarz