Babilon MMA13: Live in Studio – Sebastian Rajewski wyłącza światło Maciejowi Mazurowi.

W trzeciej walce wieczoru, Sebastian Rajewski bardzo mocnym, wysokim kopnięciem wygrywa z Maciejem Mazurem prze nokaut w 2 rundzie!

Rajewski zaczął od wysokiego kopnięcia, niskie kopniecie wychwycone przez Mazura i walkę przeniosł do parteru, gdzie Maciej Mazur krok po kroku stabilizuje sobie kontrole, lecz Rajewskiemu udało się wrócić do gardy. Mazur przechodzi pozycję, jednocześnie posyłając kilka ciosów. Mazur cały czas skutecznie kontrolował swojego przeciwnika. Próby wykluczenia prawej ręki Rajewskiego, i przejście do krucyfiksu, lecz Sebastian ratuje się oddaniem pleców. Walka wróciła do stójki i znów Rajewski od razu zaczyna od wysokiego kopnięcia. Mazur przy siatce ponownie próbuje przenieść walkę do parteru lecz ostatecznie rozrywa klincz.

Rajewski drugą rundę zaczął od kombinacji kick bokserskiej, lecz Mazur znów zszedł po nogi, próba sprowadzenia za jedną nogę, lecz nieudana. Sebastian Rajewski zmienia pozycje w stójce, zadaje ciosy łokciem, Maciej Mazur cały czas próbował przenieść walkę do parteru, widocznie nie chce toczyć walki w płaszczyźnie stójkowej w której górą jest Sebastian, Rajewski przepuszcza cios i po kontrze Rajewski kontruje, ciosy odczuł Maciej Mazur i z ciosu na cios Rajewski rozkręcał się stójkowo i przeciwnik w był tarapatach. Kolejny raz Rajewski wyprowadza wysokie kopnięcie którym całkowicie odciął Maćka mazura od rzeczywistości!!!

Wywiad z Sebastianem Rajewski po walce:

Dodaj komentarz