Babilon MMA 13: Live in Studio – Łukasz Brzeski zrobił duży krok w kierunku pasa Babilon MMA!

W walce wieczoru Łukasz Brzeski, po bardzo emocjonującym pojedynku w kategorii ciężkiej, pokonuje Michała Piwowarskiego przez techniczny nokaut.

Piwowarski od początku zajął środek oktagonu, próba obalenia w wykonaniu Piwowarskiego, lecz próba wybroniona przez Łukasza. Kilka ciosów Łukasza trafia i w dystansie trzyma Michała „Piwo” Piwowarskiego. „Piwo” ruszył po obalenie ze schyloną głową nie zważając na ciosy, lecz Brzeski dobrze broni ową próbę. Przy siatce kolejna próba obalenia w wykonaniu Michała, lecz walka dalej w stójce. Mocno trafia Piwowarski i w opałach Brzeski. Kolejny raz panowie w klinczu, a po rozerwaniu to Łukasz trafia i sytuacja się odwraca. Nie przygotowane obalenie broni Łukasz Brzeski i obija rywala schowanego w żółwiu, lecz Michał odwraca pozycje i atakuje nogę rywala. Mocne ciosy z obu stron i Piwowarski podłącza ponownie Łukasza, panowie rozpuszczają ręce i Piwowarski pod jednym z ciosów znów próbuje obalić Łukasza, ale rundę kończy ciosami Łukasz Brzeski.

Już mocno zmęczeni zawodnicy zaczynają drugą rundę, mocno zasypuje ciosami Łukasz Brzeski, lecz Piwowarski chce sprowadzić walkę do parteru za wszelką cenę, Łukasz przy siatce próbuje zapiąć gilotynę, ale ostatecznie panowie lądują w parterze gdzie Brzeski był z góry i uderzał rywala, który próbował wstać, lecz nieskutecznie. Skutecznie za to Łukasz blokuje wszelkie próby podniesienia walki do stójki, jednocześnie mocno uderzając ciosami Michała w parterze. Mocne łokcie w parterze Łukasza, a Piwowarski idzie znów po nogę, lecz ucieka z tego Brzeski. Walka powróciła do stójki, gdzie Łukasz bardzo mocnymi ciosami zasypał Michała, dobijając ostatnimi ciosami w parterze dając pretekst sędziemu Jaroszowi aby przerwać pojedynek.

Dodaj komentarz