Artur Szpilka wierzy w mistrzostwo Masternaka!

Już w niedzielę w angielskim Bournemouth Mateusz Masternak stanie przed życiową szansą zdobycia tytułu mistrza świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej.

36-letni ”Master” skrzyżuje rękawice Chrisem Billam-Smithem, a ich pojedynek będzie walką wieczoru gali w Wielkiej Brytanii. Czas do tego pojedynku odliczają wszyscy fani boksu w Polsce, a wsparcie dla Masternaka napływa z każdej strony. Głos w sprawie tego pojedynku zabrał również, były pięściarz, a obecnie zawodnik KSW- Artur Szpilka, który mocno wierzy w sukces Mateusza:

”Jestem całym sercem za Mateuszem. Zresztą nie tylko ja, cały kraj trzyma za niego kciuki. Nie mówię tego, tylko dlatego, że walczy Polak i tak wypada. Akurat ja jestem z tych, którzy zawsze walą po prostu z mostu. Głęboko wierzę w to, że „Master” wróci z pasem.

To jest idealny ambasador tego sportu, czekał tyle lat na wymarzoną walkę i teraz czas postawić kropkę nad „i”. Jesteś na tyle dojrzałym zawodnikiem, że wiesz co robić. I zrób to dla Polski, dla swojej rodziny, dla swoich dzieci.”

Dodaj komentarz