Anna Kokocińska (partnerka Pawła Jóźwiaka) zabrała głos!

Anna Kokocińska, partnerka prezesa FEN-u oraz zawodnika freakowego Pawła Jóźwiaka (0-2) zabrała głos w sprawie hejtu, jaki pojawił się na niej po walce Pawła na High League 6!

Sytuacja po której wszystko się zaczęło miała miejsce po gali HL 6. Chodzi mianowicie o video, w którym partnerka Pawła ma pretensję do niego, że przegrał walkę z ”El Testosteronem”:


Materiał ten bardzo szybko obiegł internet i stał się dużym viralem po gali High League 6. Swoje głosy odnośnie tego filmiku zabierali nie tylko internauci, ale również gwiazdy freaków.

Wreszcie, głos w tej kwestii zabrał sam zainteresowany, który napisał na swoich social mediach:

”Ania mnie wspiera jak może . Emocje wzięły górę po przegranej walce. Moja ekipa była pewna ze decyzja będzie dla mnie. Nikt nie lubi przegrywać, tym bardziej jak mało brakowało do zwycięstwa. Pozdrawiam wszystkich”

Mimo wielu komentarzy nadal brakowało stanowiska w tej sprawie partnerki Pawła, na którą spadł duży hejt.Anna, dopiero tydzień po evencie postanowiła wypowiedzieć się na ten temat i skomentowała sytuację w następujący sposób:

”Witam Wszystkich! W związku z sytuacją do jakiej doszło na gali High League 6, po walce mojego partnera Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem, chciałabym napisać parę słów wyjaśnienia. Walki Pawła kosztują mnie bardzo wiele nerwów i emocji. Z całą pewnością wolę oglądać go w roli promotora, niż zawodnika. Ostatnia walka była bardzo wyrównana i zacięta. Wchodząc do klatki na ogłoszenie werdyktu byłam przekonana że Paweł wygrał na punkty. Gdy zapadł ostateczny werdykt moje emocje osiągnęły szczytowy poziom i Paweł usłyszał ode mnie kilka niecenzuralnych zdań… Zdaje sobie doskonale sprawę, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. W związku z tym chciałam przeprosić publicznie, przede wszystkim Pawła oraz wszystkie osoby, które uraziła moje postawa. Chcę też zaznaczyć, iż była to sytuacja, która zaszła pomiędzy dwojgiem dorosłych ludzi i nie była widoczna ani możliwa do usłyszenia w transmisji PPV, którą oglądali widzowie o różnym przekroju wiekowym. Nagranie sytuacji z możliwą do usłyszenia ścieżką dźwiękową zostało umieszczone we vlogu celowo dla podbicia zasięgów, w systemie ogólnodostepnym na kanale YouTube W żaden sposób nie wyrażałam zgody, ani wcześniej ani później, na upublicznienie mojej osobistej reakcji. Proszę zadać sobie pytanie, komu i czemu ma to służyć? Oczywiście biorę odpowiedzialność na siebie, ale otwarte pytanie pozostawiam Państwu. Z Pawłem jestem na dobre i na złe. On wie, że zawsze może na mnie liczyć, a ten przykry incydent nie jest w stanie tego zmienić! Ania”

reklama sponsorowana

Dodaj komentarz