Andrey Koreshkov wypada z karty walk Bellator London! Paul Daley z nowym rywalem

Na dwa tygodnie przed londyńską galą Bellator MMA dochodzi do kolejnych roszad na karcie walk.

Już jakiś czas temu ogłoszono, że z powodu aktualnie panującej sytuacji na terenach Ukrainy, reprezentant tego kraju – Yaroslav Amosov (26-0), zdecydował się pozostać na polu bitwy i pomagać swoim rodakom chronić naród. Z tego też powodu, jego planowane starcie z Michaelem Page (20-1) nie odbędzie się, a szansę na zdobycia pasa kategorii półśredniej otrzymał Logan Storley (13-1).

Dzisiaj okazało się, że to nie jedyna walka, w której doszło do nieoczekiwanych zmian. Brytyjski dziennik Metro jako pierwszy poinformował, że Andrey Koreshkov (25-4) nie wystąpi w pierwotnie planowanym pojedynku z lokalną legendą – Paulem Daley (43-18-2) z bliżej nieokreślonych powodów.

Federacja Bellator zdecydowała się na znalezienie szybkiego zastępstwa i w zamian za byłego mistrza wagi półśredniej, do oktagonu wejdzie debiutujący w organizacji Wendell Giacomo (9-2).

Giacomo to Brazylijczyk, który dotychczas najwięcej starć stoczył na lokalnych galach. W trakcie kariery miał także okazję bić się pod skrzydłami organizacji Future FC, a niespełna rok temu, zadebiutował w barwach LFA. Warto odnotować, że „White Walker„, wszystkie swoje pojedynki – poza ostatnim – wygrywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Dodaj komentarz