Andrei Arlovski vs Tom Aspinall dodane do rozpiski gali 20 lutego!

Andrei Arlovlski (30-19) to niekwestionowana legenda i ikona UFC, stoczył już 33 walki dla najlepszej organizacji na świcie. Jest byłym posiadaczem pasa mistrzowskiego w wadze ciężkiej! Jego debiut dla organizacji Dana White’a to 17 Grudnia 2000 roku, 20 lat na topowym poziomie. Jego przeciwnikiem będzie Tom Aspinall (9-2), 27-latek z Anglii, który posiada passę 5 zwycięstw z rzędu, dwa ostatnie w UFC. Ciekawostką jest to, że podczas gali BMMA 25 przegrał z Łukaszem Parobcem (12-10) przez dyskwalifikację.

Andrei Arlovski (30-19), prawdopodobnie będzie underdogiem w tej walce, lecz dla niego to nie nowość, ostatnie dwie wygrane walki też rozpoczynał jako ten który miałby przegrać. Jednogłośna wygrana na punkty z faworyzowanym Tannerem Boserem (19-7-1) w co-main evencie gali UFC on ESPN 17, oraz majowe zwycięstwo z Phelipe Linsem (14-5) przez decyzję sędziów!  Wielu fanów MMA na świecie jest w szoku, że Białorusin jest jeszcze w stanie rywalizować na najwyższym poziomie, z młodymi i pełnymi energii i chęci zwycięstwa zawodnikami. Takie widoki cieszą, liczymy na to, że jeszcze nie raz zobaczymy Andreia w akcji!

Były zawodnik między innymi Cage Warriors, wraca do klatki po grudniowym zwycięstwie nad Alanem Baudotem (8-2), nokaut w pierwszej rundzie. Tom Aspinall (9-2), dysponuje mocnym uderzeniem, a przekonał się o tym w jego debiucie w UFC, Jake Collier (12-5), którego pokonał przez KO również w pierwszej rundzie!

Walka zapowiada się bardzo gorąco, czy doświadczenie Arlovskiego, zatrzyma pędzącego jak burza Aspinalla? Dowiemy się, już 20 lutego 2021 roku!

 

Dodaj komentarz