Anatoliy Zhurakivskiy rywalem Łukasza Charzewskiego w walce o pas kat. lekkiej

Karta walk zaplanowanej na 15 października gali FEN 42 powoli się zapełnia. Właśnie poznaliśmy zawodników, którzy zawalczą o zwakowany pas kategorii lekkiej.

W połowie października, we wrocławskiej hali Orbita, odbędzie się 42. edycja gali Fight Exclusive Night, na której odbędą się aż 3 walki mistrzowskie. Main Eventem, który ogłoszono już przy okazji poprzedniego wydarzenia, będzie starcie o tytuł wagi półśredniej pomiędzy Cezarym Oleksiejczukiem (9-2) a Adrianem Zielińskim (22-11).

W Co-Main Evencie wystąpi natomiast były pretendent do pasa KSW w wadze ciężkiej, Michał Andryszak (23-10) który nie poznał jeszcze nazwiska swojego przeciwnika.

Kilka dni temu, oficjalnie zapowiedziano, że Łukasz Charzewski (10-1) na nadchodzącej gali stanie przed szansą na zdobycie tytułu wagi lekkiej, a dzisiaj ogłoszono jego rywala, którym będzie Anatoliy Zhurakivskiy (8-0)

Niepokonany Ukrainiec w zawodowej karierze walczył głównie na lokalnych galach na Ukrainie, ostatni pojedynek tocząc blisko dwa lata temu na gali WWFC 17, gdzie pokonał jednogłośną decyzją Alaa Mansoura (10-3) 

Dodaj komentarz