Amadeusz Ferrari vs. Adrian Polak 3 na Fame MMA 13!

To już oficjalne! Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się po raz trzeci z Adrianem „Polakiem” Polańskim na Fame MMA 13 w Gliwicach. Walka będzie trwać jedną rundę, bez limitu czasowego! 

Ci zawodnicy to prawdziwi weterani w klatce największej polskiej organizacji freakfightowej. To właśnie ich konflikt był jednym z największych w oktagonie Fame i budził ogromne emocje. Roślik znany ze swojego charakterystycznego stylu bycia brał udział w siedmiu starciach, a zwycięsko wyszedł z trzech, gdzie ostatnia wygrana walka miała miejsce na Fame MMA 11, po wyniszczającym pojedynku z Filipem „Filipkiem” Marcinkiem.

 

Polański od początku swoich startów w Fame zaliczył spory progres pod względem umiejętności. Fighter trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki pod okiem Anzora i Mansura Azhieva niespodziewanie znokautował Dawida Malczyńskiego na majowej gali i tym samym zdobył pas kategorii półśredniej, lecz w swojej pierwszej obronie musiał uznać wyższość Maksymiliana „Wiewióra” Wiewiórki na 12 edycji Fame MMA.

 

Obaj panowie odbyli ze sobą już dwa pojedynki, pierwszy na gali Fame MMA 4 i drugi na Fame MMA 7. W obu pojedynkach górą był „Polak”, najpierw przez jednogłośną decyzję sędziów, a potem przez dyskwalifikację, za nielegalne kopnięcie w parterze Amadeusza.

 

M.G.

Dodaj komentarz