Alexander Shlemenko: „Chcę dostać się do UFC i zostać mistrzem !”

Były mistrz Bellator MMA w wadze średniej Alexander „Storm” Shlemenko w wywiadzie dla Championat wypowiedział się na temat swoich planów na przyszłość. Doświadczony Rosjanin chce podpisać kontrakt z największą organizacją MMA na świecie – UFC i zostać jej mistrzem. 

„Mam ogromną chęć dostać się do UFC, jestem już w trakcie tego procesu. Nie podpisałem kontraktu z żadną organizacją, bo mam tylko jeden cel – chce dostać się do UFC i zdobyć tytuł mistrzowski. Wierzę w siebie, wszystko mi się uda.

Nie odnowiłem kontraktu z RCC chociaż zaoferowali mi niesamowite warunki. Jeśli wybrałbym pieniądze, tak jak w 2010 roku, nie odchodziłbym stamtąd. Sporo jednak pracowałem nad tym żeby pozbyć się tej umowy. Jestem teraz wolny.

Chcę dołączyć do UFC jeszcze w tym roku, ale epidemia koronawirusa na pewno skomplikowała sprawy. Teraz wielu ludzi nie ma pracy, tak jak i zawodnicy.”

Rosyjski zawodnik karierę rozpoczął w 2004 roku. Dotychczas stoczył aż 70 pojedynków w formule MMA. Podczas swojej kariery toczył walki dla takich organizacji jak: Bellator MMA, M-1 Challenge, RCC oraz Jungle Fight.  Pokonywał on min: Bretta Coopera, Maiquela Falcao, Vyacheslava Vasilevskyego oraz Davida Brancha.

 

 

Dodaj komentarz