Albert Sosnowski chce walki z Tomaszem Adamkiem! (VIDEO)

Walczący ostatnio pod szyldem freakowej organizacji Clout MMA- Albert Sosnowski chciałby w przyszłości skrzyżować rękawice z Tomaszem Adamkiem. 

Obaj zawodnicy po swojej bogatej karierze w boksie postanowili spróbować swoich sił we freakowych organizacjach. Albert wybrał Clout MMA, natomiast Tomasz podpisał kontrakt z Fame MMA.Mimo, że Panowie występują dla dwóch różnych organizacji, ich pojedynek wcale nie jest niemożliwy. ”Góral” po podpisaniu kontraktu z polskim gigantem freakowym wyraźnie dał do zrozumienia, że chce toczyć sportowe pojedynki w boksie, a ewentualne starcie z Sosnowskim zdecydowanie by takie było.

Ukłonem ku takiemu starciu jest również najnowszy wywiad ”Dragona” dla portalu bokser.org, w którym to wyraził chęć skrzyżowania rękawic z Tomkiem Adamkiem:

”Zdecydowanie najbardziej chciałbym się spróbować walki z Tomkiem Adamkiem jeżeli by zawalczył jeszcze w tej samej organizacji. Myślę, że byłoby to wielkie wydarzenie. Wielkim szacunkiem darzę Tomka – mistrz dwóch kategorii wagowych. Jeden z najwybitniejszych polskich pięściarzy. Pretendent do pasa w ciężkiej, walczyliśmy z tym samym Kliczką. Cały czas aktywny, jego styl walki jest zawsze efektowny pomimo, że miał twarde walki, ale potrafił z rozbitym nosem przetrwać i wygrać pojedynek, więc myślę, że to zestawienie byłoby bardzo efektowne. Jeżeli tylko by się zgodził, dogadalibyśmy się w różnych kwestiach, to jestem gotowy na Tomka Adamka. ”

Cały wywiad z Sosnowskim możecie zobaczyć poniżej:

Dodaj komentarz