Adrian Polak na gorąco po wczorajszej konferencji: „To zaszło za daleko”.

Podczas wczorajszej konferencji padło wiele  mocnych słów i oskarżeń, nawet najwięksi koneserzy dymów zgodnie twierdzą, że konflikt Polańskiego z Amadeuszem Ferrari zaszedł za daleko.

 

O tym, co działo się między panami na konferencji można by napisać długi dramat komediowy. Z ust obu freakfighterów padały oskarżenia o bycie chociażby ‘frajerem’, co zarzucał Ferrariemu Polak ubrany w koszulkę  z przekreśloną liczbą ‘60’. Do tego jednak fani freak fightów zdążyli przywyknąć. Rozwścieczony Amadeusz poszedł krok dalej i zarzucił Adrianowi dokonywanie przestępstw na tle seksualnym i stwierdził, że do pojedynku nie dojdzie, bo dopadnie on swojego rywala wcześniej… Mało tego, na Polaka ruszył ojciec Roślika, który do tej pory nie chciał występować przed kamerą. Po tych wydarzeniach roztrzęsiony Polański opuścił konferencję.

 

Adrian w materiale nagranym podczas powrotu z konferencji stwierdził, że przerosła go cała sytuacja i fakt, że oskarżenia w jego kierunku padły na oczach tak wielu ludzi. Przyznał, że już ma dosyć konfliktu, który jego zdaniem w celu wybicia się rozpoczął i ciągnie już kilka lat Amadeusz dodał również, iż ma świadomość tego, że walka nic nie zmieni. Nawet gdy pokona Roślika, ten nadal nie da za wygraną i jak zwykle będzie szukał wymówek, bo nie umie przegrywać. Były mistrz nie widzi żadnych szans na podanie rywalowi ręki po walce i żałuje, że dopuścił do sytuacji, w której ktoś bezpodstawnie na oczach jego rodziny rzuca w jego kierunku tak poważne oskarżenia.

 

‘Nie pozwolę, żeby jakiś chuj pierdolony nazywał mnie pedofilem, bezpodstawnie to zrobił, wszystko co o nim powiedziałem, na wszystko mam potwierdzenie’.

 

Polański zamierza całą swoją nienawiść przenieść do klatki i pokonać Amadeusza:

’Jestem cztery razy mocniej zmotywowany, nie pozwolę mu na to po tym wszystkim co zrobił, nie pozwolę mu wygrać, spadnie z tego rowerka szybciutko!’

 

Czy waszym zdaniem była to najmocniejsza konferencja w historii polskich freak fightów?

 

D.B

 

 

 

Dodaj komentarz