Adrian nie mówił prawdy?! Sylwester Wardęga udowodnił kłamstwo! Jest odpowiedź „Polaka”!

Wczoraj odbył się Cage przed galą Fame MMA 13, która będzie miała miejsce 26 marca w Gliwicach. Gośćmi Sylwestra Wardęgi byli Dawid Malczyński, Jakub „Japczan” Piotrowicz oraz Adrian „Polak” Polański i to temat tego ostatniego oraz „afery budowlanej” był najszerzej poruszany.

 

Sylwester Wardęga prowadził z Adrianem bardzo długą dyskusję na temat „afery budowlanej”, która po ostatniej konferencji Fame MMA odbiła się szerokim echem w całym Internecie. Polański odpowiadał na pytania prowadzącego, lecz można było odnieść wrażenie, że zaczynał się we wszystkim gubić. W pewnym momencie Sylwester posądził „Polaka” o kłamstwo i stwierdził, że jest w posiadaniu oryginalnego filmu z całego zajścia. Wardęga pokazał Adrianowi film, tym samym udowadniając nieprawdziwe słowa zawodnika Fame. Polański był całą sytuacją widocznie zakłopotany i próbował z niej wybrnąć.

 

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

https://m.youtube.com/watch?v=dqohpqIApu0

 

Dzisiaj Adrian wstawił takie oto oświadczenie na swój profil na Instagramie:

 

Przypomnijmy, że „Polak” ma się zmierzyć z Amadeuszem „Ferrarim” na Fame MMA 13 w walce zakontraktowanej na jedną rundę, bez limitu czasowego.

Dodaj komentarz