Adrian Błoński nowym rywalem Mariusza Joniaka na FEN 40

Już jakiś czas temu wiadomo było, że nie dojdzie do zaplanowanej na FEN 40 walki Sebastiana Romanowskiego (14-9-1) z Mariuszem Joniakiem (9-4) z powodu kontuzji tego pierwszego. Federacji udało się jednak znaleźć zastępstwo.

Jak dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych Fight Exclusive Night, nowym przeciwnikiem Mariusza Joniaka będzie reprezentant klubu Arrachion Team Iława – Adrian Błoński (2-3)

Joniak 18 stycznia 2020 roku, galą w Szczecinie, zadebiutował na FEN, kiedy to na pełnym dystansie pokonał Oleksija Polischuka (9-3). Zawodnik wagi koguciej trenuje pod okiem Sławomira Grabowskiego w bielawskim klubie Bebson Gold Team. Znakomita baza parterowa pomogła mu zanotować pięć zwycięstw przez poddania swoich rywali. W sierpniu 2019 roku, Joniak pokazał się ze znakomitej strony i pewnie pokonał Piotra Olszynkę (7-8-1). Dokładnie w ten sam sposób, techniką „północ-południe”, rozprawił się dwa lata wcześniej z Aleksanderem Kellerem (0-1)

Błoński to zawodnik trenujący na co dzień w klubie Arrachion Team Iława pod okiem Dawida Tarasiewicza. Podczas nadchodzącej gali FEN 40 w Ostródzie, zaliczy swój debiut dla tej organizacji. Wcześniej, bił się zawodowo między innymi dla takich federacji jak PLMMA czy Celtic Gladiator.

Gala FEN 40 odbędzie się 18 czerwca w Ostródzie. W walce wieczoru, o pas mistrzowski kategorii półśredniej zawalczą aktualny czempion Cezary Oleksiejczuk (8-2) zmierzy się z pretendentem Kamilem Kraską (8-1).

Dodaj komentarz