”Adamek pcha się w gips”- Ferrari odpowiada!

Takiego konfliktu mały kto się spodziewał! Gwiazdor Fame MMA odpowiada na krytykę legendy polskiego boksu- Tomasza Adamka i zaprasza do walki!

Wszystko zaczęło się od programu Piotra Buczaka pt. ”To jest boks”. To właśnie tam, dziennikarz pokazał Adamkowi urywki z treningu oraz walk ”Ferrariego”. ”Góral” w szyderczy sposób skomentował umiejętności gwiazdora Fame, co można zobaczyć na poniższym video:

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj–> Tomasz Adamek wyśmiewa umiejętności gwiazdy Fame MMA (VIDEO) (mmabnb.pl)Jak można było przypuszczać, taki komentarz nie spodobał się Amadeuszowi. Bohater zbliżającej się gali Fame MMA 17 postanowił odpowiedzieć w swoich mediach społecznościowych:

„Dochodzą mnie słuchy, że po Leszczyku to właśnie Tomasz Adamek pcha się w gips” 

Ponadto, Amadi był gościem w programie ”Aferki”, gdzie postanowił jeszcze bardziej zaostrzyć konflikt, wypowiadając takie słowa:

”Mogę oficjalnie powiedzieć, że jak spotkam Adamka, to ma liścia od „Władcy Piekieł” za te słowa ”

I na sam koniec, ”Władca Piekieł” wyzwał do walki utytułowanego boksera:Po wygranej z Łaszczykiem za kolejnego rywala – chce właśnie Adamka.

Żeby mi nie uciekał fajnie, żeby to były gołe pięści, klatka rzymska, soccer kicki, stompy. No i możemy się napi*rdalać. Zawalczyłbym z legendą. Nie mówię, że na 100 procent wygrałbym jak z Łaszczykiem, ale zrobiłbym wszystko, co w mojej mocy.

Takiego konfliktu polska scena freak-fightowa jeszcze nie widziała!

 

Dodaj komentarz