Adam Pałasz podpisał kontrakt z OKTAGON MMA. „Polska” gala we Frankfurcie

Polscy zawodnicy coraz chętniej przekraczają naszą południową granicę, żeby prezentować swoje umiejętności w tamtejszej organizacji OKTAGON. Właśnie zakontraktowany został kolejny Polak.

O tym niedawno poinformował na swoim Twitterze założyciel grupy menedżerskiej Shocker MMA – Artur Ostaszewski. Jak możemy przeczytać, Adam Pałasz (6-1) podpisał – prawdopodobnie – opiewający na kilka walk kontrakt z federacją OKTAGON MMA.

Znany jest już również zarówno termin, jak i oponent. Wrocławianin w swoim debiucie podejmie rękawice w starciu z Chorwatem – Donaldem Ćosiciem (3-0), już 4 czerwca na gali OKTAGON 33 we Frankfurcie.

Pałasz ostatnie lata swojej kariery spędził pod sztandarem rosyjskiej organizacji ACA, gdzie stoczył dwa pojedynki, jeden przegrywając – po raz pierwszy w karierze – z doświadczonym Ukraińcem Poberezhetsem, a w drugim wygrywając przez TKO z Łotyszem Jemeljanovsem. Wcześniej bił się na lokalnych arenach w Polsce, a także zaliczył występ w FEN.

Ćosic to wychowanek słynnego American Top Team Zagreb. Jego dotychczasowy rekord w MMA wynosi 3 zwycięstwa i ani jednej porażki. Dla ważącego ponad 120kg. Chorwata, również będzie to debiut w OKTAGON MMA.

Warto dodać, że to nie jedyny polski akcent podczas tej gali. Wcześniej poinformowano bowiem, że do klatki wrócą bracia Martin (29-16-1) i Dawid Zawada (17-7). Pierwszy z nich zmierzy się z uważanym za jednego z najlepszych Niemieckich zawodników, Stephanem Pützem (20-5), natomiast Dawid podejmie reprezentanta Austrii – Erhana Kartala (10-1)

Ogłoszono również starcie rodem z KSW, w którym zmierzą się ze sobą Christian Eckerlin (14-5) i Adam Niedźwiedź (8-5). 

Dodaj komentarz