Adam Pałasz podpisał kontrakt z ACA! Wymagający rywal w debiucie

Adam Pałasz to nowy nabytek organizacji ACA. O podpisanym kontrakcie poinformował podczas konferencji prasowej Baysangur Edelbiev. Pałasz do klatki ACA po raz pierwszy wejdzie już 20 sierpnia. Jego rywalem będzie Dmitry Poberezhets.

 

O kolejnym zawodniku z Polski zakontraktowanym przez ACA, poinformował podczas konferencji prasowej przedstawiciel organizacji. „Cieszę się, że udało się nam zakontraktować Adama, bo to solidny zawodnik wagi ciężkiej” – mówił Baysangur Edelbiev. Adam Pałasz (4-0) w swojej zawodowej karierze nie odnotował dotąd żadnej porażki. Przeciwnikiem Polaka będzie bardzo doświadczony Ukrainiec, Dmitry Poberezhets (24-5).

 

Na dwa tygodnie przed galą ACA 109, która już 20 sierpnia odbędzie się w Łodzi, zawodnicy i przedstawiciele organizacji spotkali się z dziennikarzami na konferencji prasowej zorganizowanej w Champions Sports Bar w Warszawie. Na pytania dziennikarzy odpowiadali Daniel Omielańczuk, Karol Celiński, Kamil Oniszczuk, Łukasz Kopera i Adam Pełesz. Nie zabrakło też bohaterów walki wieczoru. Piotr Strus i Rafał Haratyk wymienili życzenia „zdrowia” z okazji zbliżających się urodzin obu zawodników i obiecali fanom sportową rywalizację na najwyższym poziomie.

 

Gala ACA 109 odbędzie się już 20 sierpnia w Łodzi. Podczas gali zobaczymy 10 emocjonujących pojedynków w formule MMA z udziałem 7 zawodników z Polski, w tym polsko-polską walkę wieczoru. Transmisję gali ACA 109 będzie można obejrzeć w usłudze pay-per-view za 25 zł. Sprzedaż rusza już w poniedziałek, 10 sierpnia.

 

Patroni medialni: MMARocks, InTheCage.pl, Kanał Sportowy i MMA.pl.

 

KARTA WALK ACA 109
Walka wieczoru:
Piotr Strus (15-5) vs Rafał Haratyk (12-3)

Daniek Omielańczuk (23-9) vs Tomas Pakutinskas (19-12)
Kamil Oniszczuk (7-0) vs Mindaugas Verzbickas (14-7)
Łukasz Kopera (9-3) vs Aurel Pirtea (20-11)
Goran Reljic (19-8) vs Nikola Dipchikov (18-7)
Karol Celiński (17-9) vs Luke Barnatt (15-8)
Adam Pałasz (4-0) vs Dmitry Poberezhets (24-5)

Dodaj komentarz