4 gale UFC w 2 tygodnie!!

Prezydent UFC podczas wywiadu na żywo dla ESPN zapowiedział, że planuje zorganizować gale 9, 13,16 i 23 maja!

Pierwsze trzy zapowiedziane przez Dane White’a eventy odbędą się na Florydzie, bowiem Gubernator Ron DeSantis dał zielone światło organizacji wydarzeń związanych ze sportami walki, lecz bez udziału publiczności. White zakomunikował, że DeSantis podpisał wszystkie potrzebne dokumenty i Stanowa Komisja Bokserska na Florydzie zajmie się wszelkimi regulacjami.

„Nie mogę się doczekać, aby zorganizować kolejne świetne gale dla fanów. Chciałbym bardzo podziękować burmistrzowi Curry, VyStar Veterans Memorial Arena i dyrektorowi wykonawczemu Stanowej Komisji Bokserskiej na Florydzie Patrickowi Cunninghamowi za to, że udało się nam to zrobić i wdrożyć w życie nasze niesamowite zestawienia, a także naszym partnerom medialnym, w tym ESPN i ESPN +, za dostarczenie go fanom. Mój zespół jest gotowy, a zawodnicy podekscytowani, że znów zawalczą w oktagonie UFC.” – powiedział Dana White w rozmowie z ESPN

Informacja prasowa, która została dzisiaj udostępniona przez federację potwierdziła doniesienia, że UFC 249 odbędzie się na VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville. Długo wyczekiwany event będzie zwieńczony walką, o tymczasowy pas wagi lekkiej pomiędzy Tony Fergusonem i Justinem Gathje. Szef federacji nie podał jeszcze, jednak miejsca organizacji czwartej gali i całość jest owiana tajemnicą. White odniósł się również do ,,Fight Island” i potwierdził, że wyspa będzie najprawdopodobniej gotowa na wydarzenia w czerwcu.

Dodaj komentarz