4 gale M-1 Global w 10 dni!

Jak wiadomo cały świat w ostatnich tygodniach został sparaliżowany przez COVID-19. Wszystkie eventy sportowe w tym gale MMA zostały przełożone, lub kompletnie odwołane. Nie przeszkadza, to jednak rosyjskiej organizacji M-1 Global do zorganizowania aż 4 gal w 10 dni!

Jak donosi Vadim Finkelstein, organizacja w jeszcze w kwietniu zamierz wystartować z imprezami. Dzisiaj, 15 kwietnia pierwsza gala odbędzie się na Białorusi w Mińsku, następna 17 kwietnia w Sankt Pteresburgu, a kolejne gale także odbędą się w Mińsku 18 i 25 kwietnia.

Zastanawiające jest, jak to możliwe, że rosyjska organizacja w świetle ostatnich wydarzeń tak ochoczo rusza z organizacją gal. Jeszcze niedawno sam Dana White mimo świetnego pomysłu zorganizowania gal na prywatnej wyspie przegrał walkę z wirusem. Powodem może być prawo, które w miastach gdzie odbędą się gale M-1 nie jest tak restrykcyjne jak w innych miastach. Ludzie żyją praktycznie normalnie, a przepisy prawne są znacznie mniej surowe niż w innych krajach, co sprzyja pomysłom organizacji gal.

Wszystkie gale, w tym dzisiejszą można będzie oglądać, przez aplikację M-1 Global TV. Wydarzenie zaczyna się o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Dodaj komentarz