Darren Till usunięty z bazy zawodników UFC!

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego kategorii półśredniej UFC a także wieloletni zawodnik tej organizacji, został dzisiaj rano usunięty z jej oficjalnej listy zawodników.

Jeszcze w 2018 roku, Darren Till (18-5-1) – bo o nim mowa, mógł poszczycić się fenomenalnym bilansem wynoszącym wtedy 16-0. Młody Anglik zapowiadał się być ogromnym talentem, toteż bardzo szybko otrzymał szansę walki o pas wagi półśredniej – i to właśnie od tego mistrzowskiego starcia z Tyronem Woodleyem (19-7-1) rozpoczęła się jego czarna passa. Od tamtej pory, na sześć stoczonych pojedynków, zdołał wygrać tylko jeden. Ponadto trapiony kontuzjami „Gorilla„, nie mógł sobie pozwolić na częste występy.Seria porażek oraz kontuzje, przez które Anglik niejednokrotnie wypadał ze swoich zaplanowanych starć, doprowadziły do nieuniknionej w świetle czasu sytuacji. Jak informuje użytkownik UFC Roster Watch który na bieżąco monitoruje sytuację kontraktowe zawodników UFC – Darren Till został usunięty z oficjalnej listy zawodników amerykańskiej organizacji.
Nie znamy jeszcze oficjalnego stanowiska UFC w tej sprawie, media spekulują czy Till został zwolniony czy nie otrzymał propozycji nowego kontraktu. Jedno jest jednak pewne – Anglik od dzisiaj jest wolnym zawodnikiem i może zacząć rozglądać się za nowym pracodawcą.

Dodaj komentarz